Skip to content

Návrhy dřevostaveb

Stavba domu vašich snů zahrnuje mnoho důležitých rozhodnutí, od stanovení rozpočtu přes získání finančních prostředků a koupi pozemku až po výběr designu. Neustálý vývoj stavebního trhu dává investorům velký manévrovací prostor: můžeme si vybrat z obrovského množství návrhů v katalozích nebo si objednat návrh u architektonického studia, který bude vytvořen od základu podle individuálních pokynů.

Donedávna se většina lidí rozhodovala pro stavbu tradičního zděného domu na pozemku. Dnes se stále více investorů rozhoduje pro stavbu montovaných domů. Jaké jsou charakteristiky projektů domy ze dřeva? Podívejte se na to!

Návrhy dřevostaveb

Konstrukce dřevostaveb ? co stojí za to o nich vědět?

Mnoho lidí si myslí, že domy ze dřeva jsou letní domy, malé stavby, které míjíme při túrách po horských stezkách. Nic nemůže být dále od pravdy! Chcete-li se přesvědčit, jak zavádějící je tento stereotyp, stačí si prolistovat katalog uvedený na našich webových stránkách. Z vizuálního hlediska se konstrukce rámové domy od zděných staveb příliš neliší. Důležité rozdíly spočívají v parametrech a způsobu výstavby budov.

Mezi dřevostavbami jsou jak jednopodlažní dřevěné domy, které jsou velmi oblíbené mezi investory snícími o moderním bydlení, tak velké patrové budovy ideální pro vícegenerační rodinu. Problémem není ani touha zastavět malý pozemek s omezenou šířkou ? dům na úzkém pozemku ze dřeva bude na malé ploše fungovat dokonale. Navíc lze konstrukce dřevěných domů v budoucnu libovolně modernizovat a vylepšovat.

Jak dlouho trvá realizace projektů dřevostaveb?

Stavba domu tradiční metodou vyžadovala vyhledání spolehlivé stavební firmy, domluvení termínu s dostatečným předstihem a přizpůsobení harmonogramu prací povětrnostním podmínkám. Rozhodnete-li se pro stavbu domu technologií dřevostavby, můžete celý proces projektu výrazně zefektivnit. Naši kvalifikovaní pracovníci vám nejen pomohou s výběrem nejlepšího projektu, ale postarají se také o stavbu vašeho domu. Důležité je, že práce mohou začít kdykoli a nezaberou více než čtyři měsíce. Po několika měsících bezproblémové výstavby můžete obdržet klíče od svého domu v uzavřeném plášti developerského stavu.