Skip to content

Montované rámové domy

Kdo z nás by se nechtěl přestěhovat do vlastního prostorného domu na samotě a v klidné oblasti? Bohužel, uskutečnění tohoto snu často stojí v cestě přízemní překážky, z nichž největší je nedostatek finančních prostředků na realizaci investice. Naštěstí se stavební trh neustále mění a přizpůsobuje potřebám společnosti.

V současné době značný počet investorů upouští od výstavby tradiční, extrémně nákladné budovy ve prospěch ekologického montovaného domu, který je levný na výstavbu i užívání. Podívejte se na naše projekty a přesvědčte se sami, že montované rámové domy nejsou horší než zděné stavby!

Montované rámové domy

Projekt ZX 63 - hotové dřevostavby pro nejnáročnější klienty

Myslíte si, že montované domy ze dřeva nezapadají do městské krajiny? Pak musíme vaše pochybnosti vyvrátit! Dokonalým příkladem toho, že dřevostavba nemusí vypadat jako horská chata umístěná uprostřed ničeho, je projekt ZX 63. Inovativní malý dům s plochou střechou potěší každého, kdo chce bydlet moderně, ekologicky a pohodlně. Geometrický tvar domu je obohacen o módní dřevěné prvky na fasádě, která zaujme nejen zvenčí. Díky otevřené kompozici je interiér stavby mimořádně prostorný a funkční. Velkoformátové prosklení propouští do domu maximum světla, což má výrazný vliv na náladu obyvatel. Důležité je, že první patro budovy je bez problematických sklonů.

Hotové dřevostavby ? projekt Z33

Dřevěné domy postavená podle projektu Z33 osloví rodiny, které hledají komfortní bydlení. Dům s jednoduchou karoserií byl navržen tak, aby se maximálně snížily náklady na výstavbu a užívání. Největší předností tohoto projektu je přízemí – dokonale rozvržený otevřený prostor s centrálně umístěným krbem. Výška domu je udržována v teplých barvách, což stavbě dodává jedinečné kouzlo.

Projekt Z297: montované domy pro úzký pozemek

Malé celoroční domy postavené podle projektu Z297 dokonale projdou testem na úzkých pozemcích. Kompaktní, sevřená stavba domu se vyznačuje malou šířkou průčelí, díky níž lze projekt realizovat na pozemku širokém méně než 14 metrů. I přes relativně malou plochu poskytuje dům nejvyšší úroveň komfortu pro majitele domu.