Skip to content

Kolik stojí dřevostavby?

Hledáme nejlepší možná řešení, která by rozhodujícím způsobem zlepšila kvalitu našeho života. Chceme žít moderně, což znamená pohodlně a ekologicky. Vyznačujeme se úsporným přístupem k životu – nechceme plýtvat silami, časem a finančními prostředky, ale maximálně je využít. Když zjistíme, kolik stojí dřevostavby, rychle zjistíme, že nejsou drahé a splňují všechny požadavky modernosti.

Kolik stojí dřevostavby?

Kolik stojí dřevostavby, tj. ekonomicky výhodná stavba

Začněme tedy od základů. Se samotnou konstrukcí a stavbou. V případě dřevostaveb je ve srovnání se zděnou technologií až o 30-40 % levnější. Stavba našeho vysněného domu zde probíhá za jasných podmínek. Nemusíme čekat roky, než konečně překročíme práh vlastního domu, který navíc spotřeboval naše celoživotní úspory.

Vědomě platíme za dobrou kvalitu

Stavba dřevostavby probíhá na transparentním základě, a to i po finanční stránce. Starý způsob výstavby se ukázal jako bezedná studna, ve které se ztrácely naše peníze. Výdaje se neustále násobily. Zdálo se, že nemají konce. Konečný výsledek byl stále neurčitý, často neodpovídal našim představám.

Moderní dřevostavby jsou postaveny na zcela jiných principech, které odpovídají povaze naší reality, kdy chceme přesně vědět, za co utrácíme své peníze. Také nechceme dlouho čekat na výsledek. Tomu se říká vědomé investování.

Šetříme čas

Dřevostavby se staví rychle. Za 2 až 3 měsíce. Záleží mimo jiné na tom, zda chceme dům v uzavřeném nebo developerském stavu. To nám umožňuje ušetřit čas a rychleji dosáhnout cíle. Díky tomuto tempu výstavby máme celou věc pod kontrolou. Víme, co se na naší stavbě děje.

Racionální konstrukce

Náš dům je postaven co nejvědoměji. Nepřeplácíme. Ušetřené peníze můžeme utratit například za krásnou zahradu, která dokonale podtrhne charakter našeho dřevěného domu. Nic se neděje náhodou. Stavět úsporně a rozumně – to je nabídka, která vyhovuje modernímu způsobu života.

Úspora pokračuje

Tím však ekonomické aspekty dřevostaveb nekončí. Jejich konstrukce je založena výhradně na dřevě. Díky použití materiálů, které poskytují vynikající tepelnou ochranu, nám tyto domy zaručují výborné udržení tepla uvnitř. Takový dům funguje sám o sobě! Díky inovativním technologiím a špičkovým materiálům šetříme peníze po celý rok. Naše účty za vytápění jsou příjemně nízké.