Skip to content

Hotové projekty jednopodlažních domů do 100 m2

Konečně nastal čas poohlédnout se po návrhu domu, který vám bude nejlépe vyhovovat a dokonale odrážet vaši povahu. Obrovské množství dostupných návrhů vás však může zpočátku zahltit. Pro ty, kteří vědí, jaký dům hledají, může být filtrování na webových stránkách s návrhy užitečné, ale co když se někdo teprve rozhlíží a hledá inspiraci? Pro takové lidi byl speciálně vytvořen tento příspěvek na blogu!

Hotové projekty jednopodlažních domů do 100 m2

Pokud hledáte jednopodlažní dům do 100 m², podívejte se na naše návrhy níže! Jednopodlažní dřevostavby jsou velmi dobrou volbou, neboť jednou z jejich výhod je absence schodů, které mohou být pro starší lidi nebo vozíčkáře nepohodlné. Díky tomu, že se veškerý rodinný život odehrává v přízemí, se tito lidé necítí vyloučeni. Dá se říci, že domy ze dřeva jednopodlažní jsou rozděleny na dvě části, jednu ložnicovou a druhou hostinskou, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň a toaletu. Mezi návrhy, které jsme připravili, najdete mimo jiné jednopodlažní domy s garáží, domy s oddělenou ložnicovou a hostinskou částí a také rámové domy s velkou terasou.

Dřevěné domy s jednoplášťovou střechou Z369 D

Na obrázku je přesně vidět výše zmíněné rozdělení domu na obytné části, tedy na část pro hosty a ložnici se samostatným WC pro hosty. Otevřený obývací pokoj s kuchyní poskytuje více prostoru a dveře mezi jednou a druhou částí domu zabraňují vstupu nezvaných hostů. Užitná plocha projektu je 97,5 / 103,3 m².

Dům Z64 s garáží vlevo

Jednopodlažní dům o celkové podlahové ploše 83,8 / 111,1 m² je projekt, který má na levé straně garáž. Jak je vidět na přiložené grafice, tento projekt nemá ložnici a prostor pro hosty oddělený dveřmi, ale jeho rozdělení je jasné. Je zde také samostatná koupelna pro hosty a obývací pokoj s kuchyní je rozšířen o terasu.

Z367 Rodinný dům s garáží pro dvě auta

Posledním dnešním návrhem je dům s garáží pro dvě auta a velkou terasou. Na rozdíl od výše představených projektů je zde kuchyň uzavřená, takže se nedostavuje efekt rozšíření prostoru. Celková čistá užitná plocha činí 98,3 / 141,2 m².