Skip to content

Dřevostavby nebo skandinávské inspirace

Domov, kam se člověk chce vrátit z každé, i té nejkrásnější cesty. Domov, kde na vás čekají milovaní a přátelé. Domov, kde můžete být sami sebou, kde se můžete cítit skutečně doma. Takový domov snů a jedinečný domov – pro každého znamená něco trochu jiného. Dřevostavby tuto podmínku jedinečnosti splňují.

TOP 3 dřevo pro stavbu domů

Výjimečné dřevostavby

Domov se přece skládá ze zážitků, které v něm prožíváme. Je důležité, aby byly dobré, uklidňující, radostné – aby dům byl skutečně domovem a ne jen odděleným prostorem.

Dům by měl poskytovat teplo

Domácí prostor musí být teplý – doslova i obrazně. Aby domácí pociťovali blízkost a lásku, aby se cítili bezpečně – musí být postaráno i o teplo v praktickém smyslu. Domov nás musí chránit. Když se celý svět promění v ledovou kru, potřebujeme doma cítit fantastické teplo. To nám umožní vychutnat si zasněžené dojmy za oknem a zároveň pohodlně sedět v křesle.

Rámové domy poskytují teplo

Nádherný kontrast chladného exteriéru a útulného, teplého interiéru – příjemný zážitek. Ukazuje se, že i v pošmourných ročních obdobích je možné užívat si života a světa. Rámové domy to umožňují. Vyrobené na základě švédské technologie, zaměřené na tepelnou ochranu.

Rámové domy poskytují komfort

Stavba dřevostavby netrvá dlouho. Jeho stavba trvá dva až tři měsíce. Jak je to důležité v dnešní době, kdy všichni na všechno spěcháme. Když je náš život hektický a vyžaduje, abychom rychle přemýšleli, jednali a stavěli. Stavba, která trvá dlouho a které je třeba se neustále věnovat, modernímu člověku nevyhovuje. Dřevostavby na sebe nenechají čekat. Zvou vás, abyste vstoupili a bydleli.

Dřevostavby dodávají lehkost

Konstrukce dřevostaveb je celá ze dřeva. Pouze základy domu zůstávají betonové. Takové domy jsou klasifikovány jako “lehká konstrukce”. Tato architektonická lehkost je zvenčí jasně patrná. Tyto domy působí neokázalým dojmem. Dominantními rysy jsou klid a harmonie, které se odrážejí nejen ve vizuálním působení, ale i v životním stylu.

Dřevostavby nabízejí pohodlí

Tvůrci těchto domů nejlépe vědí, že dům musí být především pohodlný. Musí splňovat očekávání svých obyvatel, pro které se stěny a stropy stanou více než jen prvky stavební konstrukce. Vytvoří skutečný domov.