Skip to content

Dřevěné domky na pozemku

Rychlost, s jakou se dřevostavby staví, znamená, že zákazníci se již po těchto stavbách poohlížejí, přičemž dřevostavby pro pozemky jsou nejčastěji vyhledávanou frází. Pokud plánujete rozšířit svůj pozemek a postavit na něm dřevostavbu, přečtěte si tři níže uvedené návrhy. Určitě najdete něco, co se vám bude líbit!

Domy ze dřeva, které často vídáme na pozemcích, jsou klasické bloky, většinou jednopodlažní, i když se najdou i takové, které nám nabízejí využitelné podkroví. Trávit čas na našich pozemcích za slunečných dnů je asi ta nejlepší možná varianta. Když přijde čas poohlédnout se, ukáže se, že domky do 35 m² jsou dobře řešené a lze je brát i jako prázdninové útočiště.

Dřevěné domky na pozemku

Dřevěné domy na pozemek - hotové projekty

Přídělový domek HAGA

Pokud se podíváte na rozvržení místnosti níže, největší část zabírá obývací pokoj s kuchyňským koutem, který se v případě potřeby může změnit na ložnici. K dispozici je také vestavěná skříň pro uložení svrchního oblečení nebo jiných věcí. Tento projekt je výbornou volbou pro ty, kteří mají v blízkosti pozemek a ocení klasiku.

Chata pro pozemek Z452 D

Z naší série moderních staveb bychom vás rádi upozornili na tento projekt s krásnou zimní zahradou. Tento návrh se nejlépe hodí pro víkendové pobyty nebo dokonce dovolenou! Díky velkému obývacímu pokoji a prostorné ložnici je samotný výlet ještě pohodlnější. Celý návrh doplňuje velká zimní zahrada, kam se vejde jídelní stůl a hned vedle něj pohovka a pohodlná křesla, kde si můžeme vychutnat výhled z našeho pozemku.

Přídělový domek LIDO

Nemůžeme se rozhodnout, zda si vysoké dřevěné domy spojujeme spíše s mořem, nebo s horami. Jedno je však jisté! Tento mezaninový dům vypadá skvěle. Pro milovníky vysokých obytných místností bude hitem. Uvnitř najdete obývací pokoj s kuchyní a krbem, v prvním patře prostornou ložnici a celek doplňuje terasa.

Rámové domy na pozemku, včetně dřevostaveb, jsou oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají ekologické a estetické řešení. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako je dřevo, které umožňuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Dřevo jako materiál je navíc šetrné k životnímu prostředí, protože pochází z obnovitelných zdrojů a je biologicky odbouratelné.